Annahome1@Latkrabang

  • 60 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Om du vill njuta av din semester i Bangkok, kan du bo i lägenheten Annahome1@Latkrabang Bangkok som ligger 850 meter från Mai Hua Takhe Market och inom 13 minuters promenad från Wat Lan Boon.

Lägenheten Annahome1@Latkrabang har balkong och sitthörna med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Boendet erbjuder gästerna hårtorkar, badmössor och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Lägenheten Annahome1@Latkrabang erbjuder kylskåp och glas.

Lägenheten ligger i distriktet Lat Krabang, 15 minuters bilresa från flygplatsen Bangkok Suvarnabhumi. The Paseo Mall Lat Krabang ligger nära den här lägenheten. Järnvägsstationen Nana BTS är belägen ungefär 18 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Annahome1@Latkrabang Bangkok
Baan Mae Suvarnabhumi Airport
Mobilpris

Baan Mae Suvarnabhumi Airport

1.6 km från boendet
USD 41 USD 37
per natt
XX Go Inn Suvarnabhumi Airport-ซอยลาดกระบัง 11
Mobilpris

XX Go Inn Suvarnabhumi Airport-ซอยลาดกระบัง 11

6.2
Ganska bra 26 recensioner
5.9 km från boendet
S.P.C Apartment By Brodderud
Mobilpris

S.P.C Apartment By Brodderud

8.2
Väldigt bra 165 recensioner
6 km från boendet
USD 11 USD 10
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Bangkok Suvarnabhumi Flygplats
    10 km

    Tågstationer

    BTS-Bang Chak
    13 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Torktumlare

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Annahome1@Latkrabang?
      Se till att du besöker Mai Hua Takhe Market (850 m) och The Paseo Mall Lat Krabang, som ligger cirka 20 minuter till fots från lägenheten Annahome1@Latkrabang i Bangkok.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Annahome1@Latkrabang?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Annahome1@Latkrabang.
    • Accepterar lägenheten Annahome1@Latkrabang husdjur?
      Lägenheten Annahome1@Latkrabang tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Bangkok Suvarnabhumi Flygplats
    10 km

    Tågstationer

    BTS-Bang Chak
    13 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Annahome1@Latkrabang Bangkok

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng